Vansafe letos představí na veletrhu Caravaning Brno novinku pro majitele obytných aut

Autor: Daniela Jírová 11.10.2022
Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno patří mezi nejvýznamnější akce nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě. A tak u toho Vansafe rozhodně nemůže chybět!
Vansafe představí Caravaning Brno novinku pro majitele obytných aut

Caravaning Brno nabízí každoročně kompletní přehlídku obytných aut, přívěsů, příslušenství, a všeho, co k cestování neodmyslitelně patří. Seznam vystavovatelů slibuje i letos opravdu hodně a doprovodný program bude plný zajímavých akcí.

A naše platforma Vansafe tu představí horkou novinku, která na trhu zatím chyběla. Jaká bude?

Unikátní asistence přesně na míru pro obytná auta

“Pro majitele obytných aut a karavanů připravujeme unikátní klub. Členové klubu mohou využít exkluzivní silniční asistenci, technické a cestovatelské konzultace s experty, odbornou pomoc nebo atraktivní slevový program,” vysvětluje zakladatel Vansafe Lukáš Slavík.

Asistenci vytváříme se silným partnerem v zádech a vyřeší problémy, se kterými se potýkají všichni majitelé obytných aut. Běžné asistenční služby totiž nabízí své služby primárně pro běžná vozidla, a tak často neumí vyřešit pomoc ani pro standardní obytku.

Dochází pak k neúměrným průtahům při zařizování opravy či odtahu nebo nedodržení podmínek. Naše nová asistence naopak zahrnuje služby přesně na míru obytným autům a se všemi riziky počítá.

Havarované obytné auto

U obytných aut bývá problém s odtahem či repatriací, nová asistence to vyřeší

Na veletrhu Caravaning Brno 2022 zastihnete celý náš tým. Kromě novinek se u nás můžete těšit na všechny naše produkty.

Přijďte si popovídat a zjistit informace o výhodném povinném ručení a havarijním pojištění (včetně krátkodobého i pro půjčovny) nebo připojištění pro váš obytňák. Dozvědět se můžete i o pojištění kauce, cestovním pojištění a pojištění storna.

Vyhrajte pojištění zdarma

A můžete u nás i vyhrát! Vansafe totiž letos věnuje hlavní cenu do návštěvnické soutěže – pojištění “ušité” přesně na míru majitelům obytných vozidel v hodnotě 30 000 Kč. Pojištění je variabilní, a tak si ho můžete poskládat přesně podle svých představ. Tak se stavte ve stánku č. 19 v hale P, třeba se štěstí usměje právě na vás.

Kdy a kde probíhá veletrh Caravaning Brno 2022?

Kdy přesně probíhá veletrh Caravaning Brno, jaká je otevírací doba výstavy a na co se těšíme v doprovodném programu?

Kdy: 20. až 23 října od 9.00 do 18.00 (v neděli jen do 16.00)

Kde: Výstaviště Brno

Více informací a vstupenky
Plánek veletrhu Caravaning Brno 2022

Plánek veletrhu Caravaning Brno 2022

Na co se můžete těšit v doprovodném programu veletrhu Caravaning Brno 2022?

Program přednášek běží od čtvrtka až do neděle. Najdete tu cestovatelské přednášky plné inspirace (Skotsko, Švédsko, USA, Albánie, Kalábrie, Afrika...), diskuse i odborné přednášky (třeba o bezpečnosti na cestách nebo o internetu v obytce a energetické soběstačnosti...).

Těšit se můžete na Tomáše Málka (Adamova velká cesta), instruktora a fotografa Jakuba Moravce, Tomáše Brabce (Karavany PRO) nebo Asociaci kempování a karavaningu.

A určitě zajděte na křest zbrusu nové knížky: Velký průvodce karavanisty. Podepsáni jsou pod ním naši nejzkušenější karavanisté - All4Camper (Klára Hájek Velinská), Camperlife.cz (Honza Bordovský), Silverontheroad.com (Martin Strimpfl) a Vanisti.cz (Honza Pacovský), tak to určitě bude fajn pomůcka nejen pro začínající.

Přednáška Caravaning Brno

Loni měl doprovodný program velký úspěch

Tak na shledanou v Brně!

Chcete získat lístek na veletrh Caravaning Brno 2022 zdarma? Sledujte náš facebook, kde budeme našim fanouškům rozdávat několik volných vstupenek. Zde najdete více informací, jak lístek na veletrh zdarma získat.