Dokumenty ke stažení

Zde najdete seznam všech potřebných dokumentů ve formátu PDF.

Informace o zpracování osobních údajů

V dokumentu naleznete informace o principech zpracování vašich osobních údajů a o vašich právech v oblasti ochrany osobních údajů na portálu Vansafe.cz. Při jejich zpracování se řídíme právními předpisy, zejména zákonem o ochraně osobních údajů.

Stáhnout dokument

Autokomplexní pojištění obytných vozidel - Allianz pojišťovna, a.s.

V dokumentech najdete Předsmluvní informace k pojistné smlouvě, jejichž součástí je Informační dokument o pojistném produktu (IPID), Předsmluvní informace k pojistné smlouvě Allianz flotila, Informace o zpracování osobních údajů a Všeobecné pojistné podmínky včetně příslušných příloh.

Předsmluvní informace
Stáhnout dokument
Asistenční služby
Stáhnout dokument

Autokomplexní pojištění obytných vozidel - Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

V dokumentech najdete Předsmluvní informace k pojistné smlouvě, jejichž součástí jsou Informace pro klienta (zájemce o přistoupení k pojištění), Informační dokument o pojistném produktu (IPID), Všeobecné pojistné podmínky včetně příslušných příloh a Informace o zpracování osobních údajů. Dále v dokumentech najdete návod, jak správně nafotit obytné vozidlo.

Předsmluvní informace
Stáhnout dokument
Asistenční služby
Stáhnout dokument
Fotodokumentace - jak nafotit obytné vozidlo
Stáhnout dokument

Krátkodobé havarijní pojištění obytných vozidel - Allianz pojišťovna, a.s.

V dokumentech najdete Předsmluvní informace k pojistné smlouvě, jejichž součástí jsou Informace pro klienta (zájemce o přistoupení k pojištění), Informační dokument o pojistném produktu (IPID), Všeobecné pojistné podmínky včetně příslušných příloh a Informace o zpracování osobních údajů. Dále v dokumentech najdete návod, jak správně nafotit obytné vozidlo, a také sazebník.

Předsmluvní informace
Stáhnout dokument
Fotodokumentace - jak nafotit obytné vozidlo
Stáhnout dokument
Sazebník - Krátkodobé havarijní pojištění
Stáhnout dokument

Pojištění kauce, cestovní pojištění a pojištění storna

V dokumentech najdete Předsmluvní informace k pojistné smlouvě, jejichž součástí jsou Informace pro klienta (zájemce o přistoupení k pojištění), Informační dokument o pojistném produktu (IPID), Smluvní podmínky pro jednotlivá pojištění, Seznam činností a sportů, které jsou součástí cestovního pojištění a nemusí se připojišťovat, a Informace o zpracování osobních údajů. Dále v dokumentech najdete Sazebníky pro jednotlivá pojištění a přehled výhod asistenční služby Bezstarostná jízda.

Pojištění kauce nabízíme ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou, a.s. a cestovní pojištění a pojištění storna ve spolupráci s Pojišťovnou VZP, a. s.

Předsmluvní informace
Stáhnout dokument
Sazebník - Pojištění kauce
Stáhnout dokument
Sazebník - Cestovní pojištění a pojištění storna
Stáhnout dokument
Seznam činností a sportů - Cestovní pojištění
Stáhnout dokument
Bezstarostná jízda - Cestovní pojištění
Stáhnout dokument

Pojistná událost

V dokumentu naleznete návod, jak postupovat v případě, že dojde k pojistné události. Součástí návodu je také seznam všech potřebných dokumentů, které budete k jejímu nahlášení potřebovat.

Pojistnou událost v rámci cestovního pojištění nebo pojištění storna je mimo jiné potřeba ohlásit prostřednictvím vyplněného formuláře Oznámení škodní události. Tento formulář lze vyplnit pouze po otevření v aplikaci Adobe Acrobat nebo Adobe Reader.

Pojistná událost - návod, jak postupovat
Stáhnout dokument
Oznámení škodní události - cestovní pojištění
Stáhnout dokument
Oznámení škodní události - pojištění storna
Stáhnout dokument
Záznam o dopravní nehodě - povinné ručení a havarijní pojištění
Stáhnout dokument

Vansafe Campers Club

Vansafe Campers Club propojuje členy s komunitou karavanistů a jeho členem se může stát kdokoliv po zaplacení členského poplatku. Členství lze zakoupit na stránce Campers Clubu a vzniká dnem zaplacení členského příspěvku. Zakoupením členství ve Vansafe Campers Club se stáváte pasivním členem spolku Rentsafe z.s. Kompletní informace týkající se členství najdete v dokumentu Úplné znění stanov spolku.

Úplné znění stanov spolku
Stáhnout dokument
Přihláška do spolku - fyzická osoba
Stáhnout dokument
Přihláška do spolku - právnická osoba
Stáhnout dokument
Prémiové členství

Součástí členství ve Vansafe Campers Club ve variantě Premium je technická asistence pro vaše obytné vozidlo, ve variantě Premium+7 nebo Premium+14 i náhradní obytné vozidlo. Kompletní informace týkající se asistence a náhradního vozidla najdete v dokumentu Všeobecné podmínky technické asistence, kde jsou uvedené i asistenční limity. V Sazebníku najdete přehled cen základního členství ve Vansafe Campers Club (Basic) i prémiového členství s technickou asistencí a náhradním vozidlem (Premium, Premium+7, Premium+14). Ceny prémiového členství závisí na stáří a druhu vozidla a rozsahu služeb. Součástí dokumentu jsou také asistenční limity.

Všeobecné podmínky technické asistence
Stáhnout dokument
Sazebník členství ve Vansafe Campers Club
Stáhnout dokument

Marketingový souhlas

Vansafe marketingový souhlas nabízí spoustu výhod. Klientům poskytujeme užitečné informace, vytváříme a pravidelně aktualizujeme blog, ve kterém najdou spoustu praktických rad, třeba ohledně převzetí karavanu. Současně také pro naše klienty pořádáme online přednášky a přinášíme novinky ze světa cestovatelů. Marketingový souhlas je možné kdykoliv poskytnout i odvolat v rámci klientské zóny.

Stáhnout dokument

Nenašli jste odpověď?

Zavolejte nebo napište Marcele

Marcela Šedivá

Marcela Šedivá

Oddělení zákaznické péče

Tel.: (+420) 724 995 177

E-mail: marcela@vansafe.cz