Veletrh Caravaning Brno 2023. Vansafe přiváží unikátní asistenci a spoustu novinek chystají i organizátoři

Autor: Daniela Jírová 5.10.2023
Mezinárodní výstava Caravaning Brno patří mezi nejvýznamnější akce ve světě karavaningu. A tak u toho Vansafe ani letos nemůže chybět! Co chystáme a na co se na veletrhu můžete těšit?
Veletrh Caravaning Brno 2023. Na jaké novinky se můžete těšit?

Caravaning Brno nabízí každoročně kompletní přehlídku obytných aut, přívěsů, příslušenství, a všeho, co k cestování neodmyslitelně patří. Seznam vystavovatelů slibuje i letos opravdu hodně a doprovodný program bude plný zajímavých akcí. Letos je navíc jubilejní 20. ročník se spoustou vylepšení.

A naše platforma Vansafe tu představí úspěšnou letošní novinku, která na trhu zatím chyběla. Jaká je?

Plnohodnotná asistence přesně na míru pro obytná auta

“Pro majitele obytných aut a karavanů jsme loni spustili unikátní Campers club. Členové klubu využívají exkluzivní silniční asistenci a mají možnost využít i náhradní obytné auto ve stejné kategorii až na 14 dní. Součástí výhod je i odborná pomoc a velmi atraktivní slevový program,” vysvětluje zakladatel Vansafe Lukáš Slavík.

Asistenci jsme vytvořili se silným partnerem Global Assistance zádech a řeší problémy, se kterými se potýkají všichni majitelé obytných aut. Běžné asistenční služby totiž nabízí své služby primárně pro běžná vozidla, a tak často neumí vyřešit pomoc ani pro standardní obytku.

Dochází pak k neúměrným průtahům při zařizování opravy či odtahu nebo nedodržení podmínek. Naše nová asistence naopak zahrnuje služby přesně na míru obytným autům a se všemi riziky počítá.

Havarované obytné auto

U obytných aut bývá problém s odtahem či repatriací, nová asistence to vyřeší

Na veletrhu Caravaning Brno 2023 zastihnete celý náš tým. Kromě novinek se u nás můžete těšit na všechny naše produkty.

Přijďte si popovídat a zjistit informace o výhodném povinném ručení a havarijním pojištění (včetně krátkodobého i pro půjčovny) nebo připojištění pro váš obytňák. Dozvědět se můžete i o pojištění kauce, cestovním pojištění a pojištění storna.

Kdy a kde probíhá veletrh Caravaning Brno 2023?

Kdy přesně probíhá veletrh Caravaning Brno, jaká je otevírací doba výstavy a na co se těšíme v doprovodném programu?

Kdy: 2. až 5. 11. od 9.00 do 18.00 (v neděli jen do 16.00)

Kde: Výstaviště Brno

Více informací a vstupenky
Plánek veletrhu Caravaning Brno 2023

Plánek veletrhu Caravaning Brno 2023

Jaké novinky připravili organizátoři Caravaning Brno na rok 2023?

Adventure Hall G1 pro dobrodružné cestování

Bývá tradicí, že výstava vždy obsadí dva největší pavilony P a F brněnského výstaviště. Letos se k nim přidá ještě hala G1! „Třetí pavilon, zvaný „Adventure Hall“, bude připraven zejména pro návštěvníky, co rádi cestují mimo pohodlí kempů a třeba si i rádi své čtyřkolové miláčky upravují pro individuální potřeby. Pozorovali jsme tento trend už při předchozím ročníku, a proto jsme se rozhodli jej podpořit,“ uvádí manažerka výstavy Simona Křečková. Podle jejích slov se také nabídka tradičních obytných aut a karavanů v letošním roce viditelně rozšíří o offroad karavany, minikaravany, vestavby, nástavby a stále oblíbenější střešní autostany.

Haly P a F plné značek včetně prémiových

Milovníci prémiových značek najdou své favority tradičně v pavilonu F, kde se v plném lesku opět představí zejména luxusnější obytné automobily a karavany. V Hale P pak bude zcela obsazeno a najdete tu obytné vozy a karavany nejrůznějších známých značek, od menších kompaktních až po automobily a přívěsy pro početné rodiny. Hala P bude hostit také vystavovatele s příslušenstvím a doplňky pro kempování. Prezentovat se zde budou také kempy a regiony tuzemské i zahraniční

A na co se můžete těšit v doprovodném programu veletrhu Caravaning Brno 2023?

Program přednášek běží od čtvrtka až do neděle. Najdete tu cestovatelské přednášky plné inspirace, diskuse i odborné přednášky.

Přednáška Caravaning Brno

Loni měl doprovodný program velký úspěch

Tak na shledanou v Brně!

Chcete získat lístek na veletrh Caravaning Brno 2023 zdarma? Sledujte náš facebook, kde budeme našim fanouškům rozdávat několik volných vstupenek.