Novinka: Odtah obytného vozidla do ČR nyní bez limitu. Chci vědět víc

Novinka

Pojištění obytného auta nebo karavanu

Komplexní pojištění na cesty obytným autem online a během 5 minut. Ať už je vaše nebo z půjčovny. Pojištění kauce a storna, cestovní pojištění, asistence na cestách, povinné ručení nebo havarijní pojištění třeba jen na 1 týden.

Spočítat pojištění Získat asistenci
Naši partneři
Camperguru
All4Camper
Studio Karavan
CamperLIFE
Vanisti.cz
Caravaning Brno
Na cestách bezpečně

Novinky

7.3.2023

Asistence Campers Club je bezlimitní!

Revoluční změna potěší všechny karavanisty - odtah do ČR je nově zcela bez limitu ujetých km. A proč být členem? Získáte unikátní asistenci pro obytky a karavany, náhradní obytné auto až na 14 dní a slevy u partnerů.

1.11.2022

Cestovní pojištění kryje i kola na nosiči

A víte, že je kryje dokonce i v noci? Kola k obytňáku jednoduše patří, tak jsme výluky, které mají ostatní pojišťovny, úplně odstranili.

Jak to funguje

 • 1
  Sestavíte si pojištění na míru
  Vyberete si pojištění, které zrovna potřebujete. Havarijní pojištění, pojištění kauce nebo i cestovní pojištění včetně storna. To už je jen na vás.
 • 2
  Sjednáte a zaplatíte jednoduše online
  Nastíníte nám své plány, vyberete si z nabízených variant krytí a připojištění, zvolíte délku pojištění a zaplatíte. To vše během pěti minut.
 • 3
  A je hotovo, můžete v klidu vyrazit za dobrodružstvím
  Pojistnou smlouvu uložíme do vašeho účtu, kde najdete všechny dokumenty k pojištění na jednom místě. Před cestou si pak můžete sjednat další druhy pojištění.
  Spočítat pojištění

Jaké osobnosti nás podporují?

Nejčastější dotazy a odpovědi

Potřebujete s něčím poradit? Nenašli jste odpověď na našich stránkách? Volejte na (+420) 724 995 177 nebo pište na info@vansafe.cz.

Jaké obytné auto si můžu pojistit?

Povinné ručení (zákonné pojištění) můžete uzavřít pro jakékoliv obytné vozidlo bez ohledu na jeho stáří. Havarijní pojištění a asistenci Campers Club si můžete sjednat pro vozidlo maximálně 20 let staré (počítá se od data 1. registrace).

Kde najdu pojistné podmínky, kterými se Vansafe pojištění řídí?

Pojistné podmínky ke všem našim produktům najdete ke stažení zde.

Za jakých podmínek mohu odstoupit od pojištění?

U celoročního pojištění lze v případě obchodu na dálku (např. online nebo telefonicky) odstoupit od pojištění bez udání důvodu, a to ve lhůtě do 2 měsíců od přistoupení k pojištění. U jednorázového pojištění lze odstoupit v případě prokazatelného storna smlouvy o pronájmu obytného vozidla. Oznámení o odstoupení od pojištění lze zaslat e-mailem na info@vansafe.cz. Podrobnější informace ohledně odstoupení od smlouvy nebo jejího vypovězení naleznete v dokumentu Předsmluvní informace, který je ke stažení zde.

Kde najdu informace o ochraně osobních údajů?

Informace o ochraně osobních údajů naleznete v dokumentu, který je ke stažení zde.

Jakým způsobem se Vansafe pojištění uzavírá?

Rozsah pojištění si jednoduše zvolíte v rámci našeho online konfigurátoru a pojistné zaplatíte platební kartou. Všechny potřebné dokumenty od nás obdržíte e-mailem.

Sjednal jsem si v první fázi pojištění storna a pojištění kauce si chci sjednat před odjezdem na dovolenou. Je to možné?

Ano. Pojištění kauce stačí uzavřít před převzetím vozidla od pronajímatele.

Jak je zajištěné, aby pro mé auto přijela odpovídající technika? Je asistence Campers Club připravená i na velká obytná auta?

Už při sjednání členství zadává každý člen parametry svého vozu (délka, hmotnost) a zasílá 2 fotografie (zepředu a z boku). Tyto informace má dispečink Global Assistance k dispozici, proto dokáže rychle vyslat odpovídající techniku k zásahu. Díky tomu nedojde k žádným průtahům a zkrátí se doba zásahu.

Jaké jsou podmínky bezlimitní asistence pro obytná auta a karavany?

Asistenci s odtahem ze zahraničí bez limitu ujetých kilometrů si můžete sjednat pro obytné auto nebo karavan do 20 let stáří (od 1. registrace) bez ohledu na hmotnost nebo rozměry. Kompletní pojistné podmínky najdete zde.

Kryjeme vám záda ve spolupráci s

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
Pojišťovna VZP, a.s.
Allianz pojišťovna, a.s.