Nezávislým garantem a partnerem Vansafe pro likvidaci škod se stala společnost Plaxter

Autor: Daniela Jírová 1.11.2023
Likvidace škod na obytném autě vyžaduje extrémně odborné know-how a zkušenosti, které pojišťovnám chybí. Plaxter je nyní garantem, že zákazník Vansafe získá vždy spravedlivé vyrovnání. V čem role Plaxteru zásadní?
Nezávislým partnerem Vansafe pro likvidaci škod je Plaxter

Lidí, kteří se v problematice důkladně orientují a zároveň mají potřebné a hluboké know-how i zkušenosti, je opravdu málo.

Vansafe se specializuje čistě na obytná a auta a karavany, proto chceme, aby zákazníci byli 100% spokojení. Když mají škodu na autě, bude jim škoda včas a správně zaplacená nebo získají doporučení na servis, který jim opravu udělá v požadované kvalitě. A v tom je odbornost Plaxteru nenahraditelnou pomocí.

Jak zaručuje odbornost nezávislá společnost Plaxter?

Výhodou je, že narozdíl od pojišťoven, je Plaxter zaměřený čistě na likvidaci škod obytných aut a karavanů. A proto se opírá o odborníky, kteří se na tuto problematiku 100% specializují. Mají mnohaleté zkušenosti jak se samotnou likvidací škod obytných aut, tak i jejich servisem.

Mají experty na technologii oprav u všech typů obytných aut (od vestaveb pro mohutné integrály), komunikují neustále s výrobci a prodejci, orientují se na trhu. A dále tuto problematiku studují, například v oboru soudní znalec anebo se účastní odborných konferencí.

Může Plaxter pomoci přímo majitelům obytných aut, kteří řeší spor s jinou pojišťovnou?

Ano, Plaxter je samostatný likvidátor pojistných událostí, který externě likviduje škodní události pro vybrané pojistitele. Ale obrací se na něj například i majitelé obytek, kteří řeší komplikovanou škodu se svou pojišťovnou, nebo klienti, u kterých došlo ke krácení nebo úplnému odmítnutí pojistného plnění.

Spokojená majitelka obytného auta s technikem

Plaxter pomáhá klientům, aby jejich škoda byla úspěšně vyřešená a zaplacená

Jak a s čím přesně Plaxter pomůže majitelům obytných aut?

Pokud například nesouhlasíte s řešením pojistné události u své pojišťovny, může ji Plaxter převzít, znovu otevřít a připravit komplexní podklady (včetně rozpočtů na opravu) pro její úspěšnou likvidaci. Může sehrát i roli arbitra mezi vámi a vaší pojišťovnou, posoudit nezávisle rozpočet i technologii opravy. Dokáže převzít i starší či vleklou pojistnou událost.

Můžete mu svěřit i zcela novou škodu a pomoci vám může i při nezaviněné nehodě, když selže povinné ručení viníka.

Kde najdu kontakt na Plaxter?

Všechny kontakty i další informace najdete přímo na webu společnosti Plaxter.

Zajímají vás i další články o cestování a karavaningu? Pokračujte na náš blog. Nebo mrkněte rovnou i na článek o unikátním pojištění, které opravdu kryje rizika karavaningu.