Která asistence si poradí s obytným autem bez průtahů, funguje non stop a bez limitu?

Autor: Daniela Jírová 21.6.2023
Přibývá karavanistů, kteří mají s asistencí velmi nepříjemnou zkušenost. Několik dní čekali na odtah, který auto nezvládl naložit. Nebo s nimi asistence vůbec nekomunikovala. Proč je tahle asistence jiná a je opravdu bez limitu?
Asistence pro obytná auta. O odtah nebo opravu na místě se postará

Nehoda nebo porucha, která vás zastaví na cestě není nic příjemného. Dovolená je v ohrožení, zvyšuje se stres i obavy z nečekaných výdajů. Zůstanete viset na dálnici, rodina začíná panikařit

Co když pro nás nepřijedou? Co když se auto nezvládne opravit? Co když se vůbec nedovoláme?

A často se bohužel ukáže, že tyto obavy jsou oprávněné. Asistenční služby, které většina karavanistů využívá, jsou totiž primárně určené pro osobní auta. Proto je pro ně vyřešení problémů s obytným autem v řadě případů nemožné.

Konečně plnohodnotná asistence pro obytná auta a karavany

Chtěli jsme nabídnout funkční službu, která vás nenechá na holičkách, ať už je váš obytňák jakkoliv atypický nebo velký. S Global Assistance jsme proto vytvořili unikátní asistenci, která se na obytná auta a karavany specializuje. V čem je jiná?

1. Dispečink v režimu 24/7 a 365 dní v roce

Help linka Global Assistance je pro vás k dispozici skutečně non stop. Standardně je na místě 40 operátorů, kteří s vámi komunikují v češtině. Ti jsou připravení na obytná auta i karavany, jsou dobře jazykově vybavení a specializují se na řešení náročných situací. Okamžitě se spojují s týmem techniků a řidičů odtahových vozů a vysílají k vám adekvátní pomoc.

Víte, že 99 % telefonátů zvedne operátor do 20 vteřin?

Volání na help linku při poruše obytného auta

Help linka funguje v režimu 24/7 a dokáže s vámi náročnou situaci vyřešit

2. Odtah do ČR zcela bez limitu ujetých km

V případě větší poruchy vás zdarma odtáhneme do nejbližšího servisu, kde pomůžeme domluvit opravu. Pokud oprava není možná do 48 hodin, máte nárok na repatriaci a my odtáhneme váš vůz do ČR. Zcela zdarma a bez limitu ujetých kliometrů. I na cestách do Španělska, Portugalska, Albánie, Pobaltí či Skandinávie se tak můžete spolehnout na odtah zdarma.

3. Profesionální a dobře vybavený tým

Tým techniků a řidičů Global Assistance patří ke špičce v oboru. Mají dlouholeté zkušenosti a pravidelně se školí. Ještě před výjezdem se proto velice dobře připraví na řešení vašich potíží.

K dispozici mají totiž veškeré parametry vašeho auta i fotografie a detailně prozkoumají jeho specifika. Podle toho vyberou adekvátní techniku, případně doplní nadstandardní vybavení či náhradní díly, které mohou být pro váš vůz a vaši poruchu potřeba.

Víte, že pro členy Campers Clubu funguje v rámci Global Assistance specializovaný a samostatný tým, který je tu čistě pro vás?

Odtah pro obytné auto

Díky skvělé komunikaci a zkušenostem přijede odtah přesně na míru vašeho obytného auta a vašemu problému

4. Špičková technika připravená i na atypické vozy

Nejen samotná odtahová auta, ale i veškeré vybavení snese ta nejpřísnější měřítka. Máte zlomenou poloosu, atypickou vestavbu, nadstandardní délku, nosiče a držáky? Pro Global Assistance není problém bezpečně a šetrně naložit ani nestandardní obytňák.

Víte, že každý rok se realizuje přes 300 asistenčních zásahů u nepojízdných obytných vozů a karavanů po celé Evropě?

Odtah pro obytné auto

Auta jsou špičkově vybavená – dokážou bezpečně naložit auto se zlomenou poloosou nebo atypický obytňák

5. Oprava na místě

Víme, že pro vaši pohodu je klíčová rychlá pomoc. Proto většina drobných zádrhelů umíme vyřešit do 60 minut a takový zásah je pro členy klubu zdarma. Patří sem například výměna pneumatiky, odemčení zabouchnutého auta, pomoc se startem s vybitou baterií, dovezení chybějícího paliva nebo oleje.

Víte, že v klubu získáte spoustu dalších benefitů – například nejrůznější slevy a pomoc expertů?

Servis pro obytné auto

Pokud se auto neopraví do 60 minut na místě, najdeme vám vhodný servis a vaše auto tam odtáhneme

6. Náhradní obytné auto až na 14 dní

Další slabinou běžných asistencí je možnost využít náhradní auto. Buď úplně chybí nebo je přistavený nevhodný osobní vůz (třeba Fiat Panda), se kterým budete těžko pokračovat v plánované dovolené.

Pokud si vyberete asistenci Premium+, přivezeme vám zdarma obytné auto ve stejné kategorii jako je to vaše. Vy si jen přesednete a můžete si bez omezení dál užívat svobodné cestování.

Zaplněné obytné auto

Náhradní obytňák bude ve stejné kategorii, proto se do něj pohodlně vejdete

A jak asistenci pro obytná auta získáte?

Asistence je součástí prémiových služeb pro členy Campers Clubu a toto členství získáte jednoduše online.

Kolik stojí asistence pro obytná auta a karavany?

Cena závisí na typu a stáří vozu a na délce pronájmu náhradního vozidla. Vybrat si můžete ze tří variant, podle toho, jaké služby chcete využívat – v jednoduchém kalkulátoru zjistíte přesnou cenu pro váš vůz.

Spočítat cenu pro můj vůz

Zajímají vás i další články o cestování a karavaningu? Pokračujte na náš blog. Nebo mrkněte rovnou i na článek o unikátním pojištění, které opravdu kryje rizika karavaningu.