Bezkonkurenční krytí, odtah do ČR bez limitu a rychlý zásah při nehodě i poruše. To je nonstop asistence Campers Club

Autor: Daniela Jírová 30.5.2024
Prémiová asistenční služba pro obytná auta si během roku vybudovala pevné místo na českém trhu. Teď přichází revoluční změna, která výrazně potěší všechny karavanisty. Repatriace do ČR je nově zcela bez limitu ujetých km. Jaké jsou další výhody?
Bezkonkurenční krytí, odtah do ČR bez limitu a rychlý zásah

Bezlimitní odtah obytného auta či karavanu do ČR není jedinou bezkonkurenční výhodou.

Jak vám pomůže asistence Campers Club?

Unikátní asistence na míru se na obytná auta a karavany specializuje, proto je pomoc rychlá a vysoce profesionální.

Společně s renomovaným partnerem, společností Global Assistance vycházíme zcela vstříc specifickým potřebám majitelů obytných aut i karavanů a počítáme se všemi riziky tohoto způsobu cestování.

Vytvořili jsme proto funkční a špičkový produkt, který zcela vyřešil nešvary běžných auto asistencí – například průtahy a opakované výjezdy, poškození auta při odtahu, vyslání nevhodné techniky připravené jen na osobní auta, nedostupnost o víkendu či nulovou komunikaci.

7 největších výhod asistence Campers Club

1. Dovoláte se vždy, help linka je dostupná non-stop 24/7

2. Přijede pro vás špičková technika připravená i na atypické vozy (i nad 3.5 t a nad 3 m)

3. Pomůže vám profesionální a nadstandardně vybavený tým, který zná parametry vašeho auta

4. Opraví vám auto na místě nebo využijete bezpečný odtah

5. Odtah do ČR je nově zcela bez limitu ujetých km

6. Postaráme se i o posádku – hradíme náhradní ubytování nebo návrat do ČR

7. Náhradní obytné auto až na 14 dní pro členy Premium+

Víte, že 99 % telefonátů zvedne operátor do 20 vteřin? A že pro členy Campers Clubu funguje v rámci Global Assistance specializovaný a samostatný tým, který je tu čistě pro vás?

Havarované obytné auto

Díky skvělé komunikaci a zkušenostem přijede odtah přesně na míru vašeho obytného auta a vašemu problému

Špičková technika a tým profesionálů

Global Assistance disponuje potřebnou technikou i mnoha zkušenostmi, takže dokáže zajistit odtah či vyproštění i velkého obytného vozu, případně výměnu dílů nebo opravu na místě. Mají sympatickou zásadu, že pokud příjezdu nebrání fyzická nebo legislativní překážka, vyráží a pomohou. Tým techniků a řidičů patří ke špičce v oboru a pravidelně se školí. Ještě před výjezdem se proto velice dobře připraví na řešení vašich potíží.

“Při vstupu do klubu od nás dispečink Global Assistance dostane fotografie a parametry vozu každého člena, takže se v případě výjezdu rychle rozhodnou a neztrácí čas zjišťováním podrobností. Máme zkušenost, že při nehodě se řidiči dostávají do velkého stresu a někdy nejsou schopni tyto informace poskytnout. Ten problém tady úplně odpadá, Global Assistance vybere tu nejlepší zásahovou techniku ihned a přesně na míru. Výhodou je samozřejmě i komunikace v češtině”, vysvětluje zakladatel platformy Vansafe Lukáš Slavík.

Nejen samotná odtahová auta, ale i veškeré vybavení snese ta nejpřísnější měřítka. Máte zlomenou poloosu, atypickou vestavbu, nadstandardní délku, nosiče a držáky? Pro Global Assistance není problém bezpečně a šetrně naložit ani nestandardní obytňák. Každý rok se realizuje přes 300 asistenčních zásahů u nepojízdných obytných vozů a karavanů po celé Evropě.

TIP Přečtěte si další podrobnosti o tom, jak bezlimitní asistence pro obytná auta funguje a co všechno můžete využít.

Odtahová služba pro obytné auto Vansafe Campers Club

Pro Global Assistance není problém bezpečně a šetrně naložit ani nestandardní obytňák

Jak probíhá samotný zásah?

Na místo po nahlášení vždy vyráží ihned asistenční služba. Protože dispečink předem zná rozměry i specifika vašeho vozu, vyšle adekvátní techniku a tým. Help linka vám pomůže i s řešením potíží, než odtah dorazí.

Pokud je to možné, technik provede opravu na místě. V případě větší poruchy vás zdarma odtáhne do nejbližšího servisu, kde pomůže domluvit opravu. Posádce vozu pak hradíme náhradní ubytování.

Pokud oprava není možná do 48 hodin, máte nárok na repatriaci a my odtáhneme váš vůz do ČR. Odtah (repatriace) do ČR je nově zcela bez limitu ujetých kilometrů. I na cestách do Španělska, Portugalska, Albánie, Pobaltí či Skandinávie se můžete spolehnout na odtah zdarma.

Členům varianty Premium+ může být zároveň přistavený náhradní obytný vůz ve stejné kategorii až na 14 dní .

Víme, že pro vaši pohodu je klíčová rychlá pomoc. Proto většina drobných zádrhelů umíme vyřešit do 60 minut a takový zásah je zdarma. Patří sem například výměna pneumatiky, odemčení zabouchnutého auta, pomoc se startem s vybitou baterií, dovezení chybějícího paliva nebo oleje.

Obytné auto na cestě po Skandinávii

I na cestách do vzdálenějších koutů Evropy se můžete spolehnout na odtah zdarma

Kolik stojí asistence Campers Club?

Cena je pro majitele obytných aut i karavanů velice příznivá - například nejčastější varianta Premium pro auto do 10 let stáří a do 3,5 tuny stojí 4 964 Kč /rok. Cenu pro svůj vůz zjistíte v jednoduchém kalkulátoru Campers Clubu, kde si asistenci můžete zakoupit.

Zjistit cenu pro můj vůz

Může technickou asistenci využít i někdo další, pokud řídí auto člena klubu?

Ano, nárok na využití asistence má i "oprávněná osoba" (blízcí rodinní příslušníci v přímé linii a další spolucestující přepravovaní ve vozidle bezplatně). A právnická osoba může v přihlášce uvést 2 řidiče, na které se bude vztahovat.

Tip Vansafe: Nezapomeňte si své obytné auto také pojistit

Sami cestujeme, proto se silnými partnery tvoříme produkty, které rizika karavaningu skutečně kryjí:

Povinné ručení (zákonné pojištění): hradíme způsobené škody až do 200 milionů Kč

Havarijní pojištění: kryje i živly a poškození zvířetem, vztahuje se na nástavbu i nadstandardní výbavu

Cestovní pojištění: kryje kola (i na nosiči) a elektroniku bez nočních výluk, vysoký limit léčebných výloh

Připojištění: u nového auta doporučujeme i připojištění GAP a připojištění skel, které kryje i plastová střešní okna.

Vybrat pojištění

Zajímají vás i další články o cestování a karavaningu? Pokračujte na náš blog. Nebo mrkněte rovnou i na článek o unikátním pojištění, které opravdu kryje rizika karavaningu.